Swiss Eviniz Hotel

Hakkımızda

Swiss Eviniz Hotel

Turizm ve tatil anlayışının coğrafyamızda kendisini hissettirdiği yıllardan itibaren hem sektörde ki deneyimlerimizi hem de kendi tatil ve seyahatlerimizde edindiğimiz tecrübe ve tatil beklentileri içine alarak harmanladığımız Swiss Eviniz Hotel kişiye özel tatil hissini yaşatmak için planlandı. Aslında hep olması gereken fakat global olarak son yıllarda yaşağımız sürecinde kuşkusuz etkisi ile hijyen, temiz gıda ve güvenli ortamı sağlamak için ince detaylar ile uzun süre meşgul olduk.Tüm kullanım alanlarımızın Turizm bakanlığının denetlediği ve onayladığı ‘’ Güvenli Turizm Sertifikası’’ nı da Swiss Eviniz Hotel Adrasan olarak almış bulunmaktayız. Mevcut oda sayımızdan da anlayacağınız üzere 19 kişi’ye özel hizmet vermekteyiz. Ayrıca sadece yetişkinlerin konakladığı tam bir dinlenme evidir. ( 14 yaş üstü )

Swiss Eviniz Hotel Adrasan özel olarak hazırlanmış dünya mutfağı ve geleneksel mutfak reçetelerini kendine has dokunuşları ile Swiss Cafe & Bistro bünyesinde sizlerle buluşturuyor. Bölgemizin lokal yetiştiricilerinin mahsulleri ile yine ülkemizin birçok bölgesinden yörelere has ürünlerine ulaşmaya gayret ediyoruz. Masanıza özel kahvaltı menümüz ile güne başlayıp, şefimizin gündüz kuşağı ve açık masa akşam yemeği menüleri kahvaltı sonrası size mesaj veya web sayfamız üzerinden ulaştırılacaktır. Akşam yemekleri rezervasyonlu olarak organize edilmektedir. Akşam üstü yine şefimizin seçimi ile tazecik ikramlarımızı mis kokulu çay veya taze çekilmiş çekirdek kahve eşliğinde deneyimleyebilirsiniz.

 

Adrasan Hakkında

Аdrasan ; Akdeniz kıyı şeridinin en güzel koylarından biri olan Adrasan size sahip olduğu doğal güzelliği ile birlikte yakın çevresinde ki diğer önemli tarihi  lokasyonlar ile  tatilinize  renk katacaktır.  Adrasan vb. bölgelerde tatil yapmayı severler için doğa yürüyüşleri ve yeni keşifler dinlenme ve güncellenmeye olanak sağlayabilmektedir. Swiss Eviniz Hotel ekibi olarak tatil planlamanızı yaparken faydalı olabileceğini düşündüğümüz görmeye değer yerleri işaret etmek isteriz. Bu bilgiler doğrultusunda kaldığınız süre boyunca hem aktif günler geçirmeniz hem de dinlenmeniz için mümkün olacaktır.

Aktiviteler

Bölgemizde özel dalış okulu bulunmaktadır.

Kişi ve gruplara özel balık avı turu ile harika bir deneyim yaşayabilirsiniz

Yamaç paraşütü yapmak isterseniz eğer 15 dakikalık bir yolculuk ile 980 metre yüksekliğe ulaşıp profesyonel ekip ile manzaranın ve heyecanın tadını çıkarabilirsiniz.

Adrasan deyince aklan gelen en eğlenceli tam günlük aktivite iki farklı bölge olarak kurgulanmış tekne turlarıdır.

Ülkemizin Maldivleri olarak ünlenmiş olan Sulu Ada tekne turu ve diğer değerlimiz Ceneviz Koyları farklı günlerde tercih edebileceğiniz denizin ve doğal manzaranın tadını çıkaracağınız turlardır. Tekne turları sabah saatleri başlayıp akşamüstü dönüş olarak programlanmıştır.

Adrasan yakın bölgesinde görebileceğiniz tarihi ve turistik yerlerin Swiss Eviniz Hotel’e uzaklığı ise;

Karaöz Koyu 13 km / 18 dk araç ile ulaşım

Korsan Koyu  6 km / 15 dk araç ile ulaşım

Papaz Koyu 12 km / 20 dk.  araç ile ulaşım

Gelidonya Feneri 14 km / 25 dk araç ile ulaşım

** Yaz döneminde sabah gün doğumunda hareket edilmeli. Rahat yürüyüş ayakkabısı ve kahvaltınızı yanınıza almanızı öneririz. 

Rhodiapolis Tarihi Antik Kent  30 km / 40 dk  araç ile ulaşım

** Yaz döneminde sabah saatlerinde tercih edilmesi uygun olur.

Olimpos Antik Kent 10 km / 15 dk araç ile ulaşım, denize girip antik kenti ziyaret edebilirsiniz. Giriş ücretli olup müze kartınızın olması avantaj sağlayacaktır.

Yanartaş Çıralı 28 km / 35 dk.   araç ile ulaşım, giriş ücretlidir. Girişten sonra 1 km dik yamaç yürüyüş yolu vardır. Mutlaka rahat ayakkabı tercih edin. Akşam saatleri hem yürüyüş hem de ateşi görmek hoş olabilir.

Phaselis Antik Kent 35 km / 40 dk araç ile ulaşım, deniz ve yürüyüş için ideal bir koy, giriş ücretlidir.

Tahtalı teleferik turu  42 km / 45 dk araç ile ulaşım

**Teleferik turu giriş  bileti organizasyonu talepleriniz doğrultusunda Swiss  Eviniz Hotel özel fiyatları ile sizin için temin edilebilecektir. Ayrıca grup konaklamaları ve genel misafir katılımı söz konusu olur ise transfer  aracı organize edilebilir.

Avrupa’nın en uzun Teleferiği ile 1640 metre yükseklikte ki muhteşem doğaya kuş bakışı yapabilirsiniz. Teleferik 2007 yılında İsviçre kökenli Garaneta Grup tarafından muazzam zor şartlar ve koşullara rağmen inşa edilmiştir.